Світ - це наш ринок

Стратегія посилення взаємодії на регіональному, національному та міжнародному ринках є єдиним шляхом для розвитку логістики, яка несе в собі майбутнє. З інтегрованою ланцюжком поставок у всьому світі, FIEGE забезпечує міцний внесок у глобальний обмін товарами. На нашому основному ринком збуту в Європі і на зростаючому - Далекого Сходу, FIEGE відповідає найвищим вимогам якості.

 

Як власники сімейної компанії, Хайнц ФІГЕ і доктор Хуго ФІГЕ визначили довгостроковий успіх в якості мети своєї підприємницької діяльності. З цієї ж причини два власники групи Fiege були нагороджені в 2007 році премією LEO на DVZ Deutsche Logistik Zeitung, як "Підприємці року". Висока соціальна відповідальність, лояльність до співробітників і постійне бажання інновацій в контрактній логістиці є заявленими цілями власників бізнесу. 

 

Ми керуємо світом завтра. 

 

1. СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ

Ми працюємо в сфері консалтингу, планування та впровадження інтегрованих логістичних систем і граємо важливу роль в забезпеченні логістичних потоків на ключових ринках по всьому світу. Ми приймаємо нейтральну і відкриту позицію по відношенню до всіх логістичних компанії і виступаємо за інноваційні підходи до надання послуг.

 

2. КОРПОРАТИВНІ І РИНКОВІ ЦІЛІ

Наша основна діяльність спрямована на отримання прибутку для забезпечення подальшого розвитку компанії, захищаючи інтереси наших Інвесторів, Клієнтів та Співробітників. Наша мета - стати лідером на ринку Європи.

 

3. РОСТ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Для реалізації цілей ми віддаємо перевагу незалежності та економічної свободи дій власників компанії. Робота FIEGE спрямована на досягнення економічного зростання, необхідного для забезпечення її майбутнього, шляхом збереження принципу децентралізації при одночасному зміцненні співпраці в рамках Групи

 

4. КЛІЄНТИ

 Як чесний партнер ми відповідаємо потребам наших Клієнтів і забезпечуємо їх довгострокові комерційні інтереси. Шляхом розробки систем, адаптованих до вимог наших Клієнтів і використовуючи наш досвід в управлінні логістикою, ми можемо гарантувати, що наші методи впроваджені ефективно і з мінімальними ризиками. Гнучкість у співпраці та забезпечення узгоджених стандартів якості є основою відносин з Клієнтами.

 

5. ПЕРСОНАЛ

Ми довіряємо нашим співробітникам. Ми вдячні їм за успіх, який ми досягаємо завдяки їх професіоналізму, почуттю відповідальності, індивідуальної ініціативи та креативності. Саме тому ми закликаємо до командної роботи і беремо до уваги індивідуальні особливості кожного працівника для того, щоб створити умови для вмотивованої та орієнтованої на результат робочої атмосфери.

 

6. КЕРІВНИЦТВО І ОРГАНІЗАЦІЯ

Ми виступаємо за децентралізовану організацію бізнесу і делегування відповідальності. Яким би не був предмет обговорення, ми приймаємо рішення настільки швидко наскільки це можливо і діємо ефективно. Це в значній мірі забезпечується за рахунок ефективних інформаційних систем.

 

7. ПОСТАЧАЛЬНИКИ

На наш погляд надзвичайно важливим є робота з постачальниками, яка заснована на принципах чесності та партнерства. Оскільки поставки є невід'ємною частиною надання логістичних послуг, форма поставок є важливою складовою процеса. Ми очікуємо від наших партнерів найвищого рівня якості. 

 

8. ЗМАГАННЯ

У нас немає ніяких сумнівів щодо чесної боротьби в ефективності. Ми навіть готові працювати спільно з нашими конкурентами, якщо така співпраця буде відповідати інтересам нашого Клієнта та не буде суперечити нашим корпоративним цілям.

 

9. ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Ми проектуємо наші логістичні комплекси так, щоб максимально захистити навколишнє середовище.

 

10. СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ

Ми можемо вести відкритий діалог в соціальних, технологічних і політичних інститутах і нести наш досвід для підтримки розвитку інших ринків.