Китай

У Далекосхідному регіоні компанія ФІГЕ почала здійснювати вантажоперевезення ще в 1981 році, в м. Гонконг. У 2005 році ФІГЕ включила в свою сферу своєї діяльності операції з контрактної логістики.

 

Група ФІГЕ пропонує своїм клієнтам високоефективні форвардінгові та логістичні послуги по всій континентальній частині Китаю, на Тайвані і в Гонконзі. Логістичні центри ФІГЕ охоплюють всю територію Китаю, від дельти річки Янцзи і до самого Пекіна і надають клієнтам найефективніші рішення їх потреб експорту та поставок товарів в масштабах всієї країни. Група компаній ФІГЕ має в своєму розпорядженні потужні логістичні мережі, особливо в Європі, на Близькому Сході та в Азії, що дозволяє їй зміцнювати свої позиції по всьому світу. Маючи у своєму розпорядженні 8 постійно зростаючих регіональних офісів та 6 складських центрів в ключових стратегічних місцях по всьому Китаю, компанія ФІГЕ пропонує своїм клієнтам власну логістичну мережу, а також комплексну систему рішень питань менеджменту та поставок товарів для будь-яких секторів економіки. Так потенціал ФІГЕ в м. Сучжоу, з його добре розвинутою транспортною і логістичною системою, дає чудовий потенціал для швидкого і гнучкого надання експортних послуг з доданою вартістю.

 

Компанія ФІГЕ завжди готова надати весь спектр логістичних послуг в будь-якій точці свого глобального логістичного ланцюжка. Користуючись послугами групи компаній ФІГЕ, наші клієнти з різних галузей економіки отримують беззаперечні переваги, і заодно можливість цілком покладатися на наше відповідальне ставлення до виконання своїх обов'язків по зберіганню та перевезенню вантажів з Китаю / в Китай і по всій його території.

 

Контакт: 

 

Hannes Streeck

FIEGE INTERNATIONAL FREIGHT
FORWARDER (CHINA) COMPANY LTD.
Room 401 - 404, Cross Tower, 318 Fuzhou Road
Shanghai, 200001, P. R. C.
Tel.: +86 21 6391 3136

Fax: +86 21 6391 3137

e-Mail:  info@fiege.com.cn
Web: http://www.fiege.asia/